.

.

MK2P МК-2P ЕДЕН НОВ ПРИКЛУЧОК ВО РЕЛЕ 8PIN 2P ОДГОВАРА на 220V AC 110V 12V 24V DC СЕРПЕНТИНА со чашката база

MK2P МК-2P ЕДЕН НОВ ПРИКЛУЧОК ВО РЕЛЕ 8PIN 2P ОДГОВАРА на 220V AC 110V 12V 24V DC СЕРПЕНТИНА со чашката база

DEN 119.52
Количина на стоки


Висок Квалитет MK3 P 12 V 24 V 110 V 220 V Електромагнетни Штафета MK3 P општа намена реле
Димензии(mm) 34.5×34.5×52 Контакт форма 2 Z Контакт капацитет 10 A на 250 VAC или 30 VDC Серпентина напон AC(V) 6,12,24,48,60,110,220,240,380 50 hz наизменична СТРУЈА(V) 6,12,24,48,60,110,220 Серпентина моќ DC : ≤ 1.5 W AC : ≤ 2.2 VA Pick-up DC : ≤ 75% AC : ≤ 80% Drop-out DC : ≥10% AC : ≥ 30% Контакт отпор ≤ 50mΩ Отпор на изолација ≥ 100 MΩ(DC 500 V) Живот Електрични 1×105times Механички 5×106times Dielectric сила Помеѓу отворите контакти : 1000 VAC rms Помеѓу клиентите и контакти : 1500 VAC rms Монтажа форма Штекер температурата -25 C ~+55 В Тежина 85g Слични производи H,K FRM5 Опремени штекер PF083 A PF083 A-E НАС-08
Answer : ___________________________ Note : Pls да ми кажете на напон ти треба кога ќе го поставите цел
+
Информации За Исплата
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ само.
За царинските прогласи
Ако одлучите да испратите Кина Пост Воздух mail : Вкупниот износ на Кина пост воздух пошта од
стандардно 7 долари,
Ако одлучите да испратите express (DHL , Fed Ex , ТНТ , UPS-от , DPEX , EMS , ЕКОНОМСКИ Пакет , Кина Пост Воздух Парцела ) , Ние ќе се пријавуваат вистинските вкупната цена на производот (не вклучувајќи Испорака полнење).
Ако имате било какви дополнителни бара ве молиме контактирајте со нас.
Превозот Информации
1. Време На Испорака :
Ние може да се испрати на пратката од страна на Кина препорачана Пошта Пост или, DHL, FEDEX, ТНТ.. Кина препорачана Пошта Пост или Хонг Конг Регистрирани Пост Воздух Mail, повеќето Земја ќе пристигне парцела во 15-35 работни дена.Кина истите да се изречни или DHL, FEDEX, ТНТ повеќето Земја ќе пристигне парцела во 4-8 работни дена.EMS превозот обично трае 7-15days работни дена во зависност од земјата доставени до
2. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
4. Сите наредби обично се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена од плаќањето добивате прочистени. Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
5. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус Логистика информации само останува во Кина, логистика информации, може да не бидат прикажани во земјата на дестинација. Ве молиме изберете логистика внимателно.
Повратни информации
Сите позитивни повратните информации се ценат.
Ако не сте задоволни со нашата служба и производи, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. И ние ќе го прават истото за вас.
Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо да остави негативни повратни информации. Само негативно или неутрално повратни информации нема да го реши проблемот.
Ве молиме да ни веруваат дека ние може да го реши проблемот со satisfational начини.
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку aliexpress порака
Имаат голем ден!

Големина:
DC12V, DC24V, AC110V, AC220V
Теорија:
Временско Реле
Заштита На Функција:
Запечатени
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Број На Модел На:
MK2P
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Напон:
12V/24V/110V/220V
R

Тие исто така купуваат со овој производ