.

.

Круг 3 Дел 925 Логото Сребрена Боја CZ Накит Сетови За Жените Жолт Камен Бел Кристал Прстени, Ѓердани И Обетки Поставува

Круг 3 Дел 925 Логото Сребрена Боја CZ Накит Сетови За Жените Жолт Камен Бел Кристал Прстени, Ѓердани И Обетки Поставува

DEN 503.00
DEN 986.40
-49 %
Количина на стоки


Прстен Големина:
9, 8, 6, 10, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Број На Модел На:
js06.3
Повод:
Годишнина
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant/Ѓердан/Обетки/Прстени
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
лепо ќе
Стил:
Класичен
Метали Тип:
сребрена боја
Главниот Камен Боја:
Блескаво Жолта
квалитет:
ААА+Квалитет
Земја на Производство:
Кина
превозот време:
Три Дена
Метал Печат:
925 печат
Technis:
Рачно изработени
подарок:
накит кутија
Трговски Режим :
трговија на големо и мало
Метална боја:
сребрена боја
R

Тие исто така купуваат со овој производ