.

.

Висок Квалитет на Воздух Филтер + Искра Plug Repalce За 698369 4216 5088 5088K Косилка за Трева Градина Алатки Mayitr Нови

Висок Квалитет на Воздух Филтер + Искра Plug Repalce За 698369 4216 5088 5088K Косилка за Трева Градина Алатки Mayitr Нови

DEN 80.00
DEN 107.04
-25 %
Количина на стоки


GY0001569
Спецификација :
Сосема нов и висок квалитет
Материјал : Сунѓер, од не ' Рѓосувачки челик
Филтер за воздух големина : 13cm x 7cm x 3cm/5.11" x 2.76" х 1.18"
Искра plug големина : 5.5 cm x 1.9 cm/0.75"
Боја : На филтер за воздух на жолта, на искра plug на сребро.
Филтер за воздух & Искра Приклучок За BRIGGS & STRATTON 698369 4216 5088 5088 K Филтер за Воздух 3.0 - 5.0 HP го Замени MTD 490-200-0011 Ротари 12940
Пакет се вклучени :
1 x филтер за Воздух
1 x Искра приклучок
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради tomanualmeasurement.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Број На Модел На:
Филтер За Воздух Со Искра Приклучок
Употреба:
Дома, DIY
Бренд Име:
Mayitr
Тип:
градина алатка делови
is_customized:
No
R

Тие исто така купуваат со овој производ