.

.

2 парчиња 44mm Сребро Дрво Алатка Високо-јаглероден Челик Рака Planer Сечилото BQLZR

2 парчиња 44mm Сребро Дрво Алатка Високо-јаглероден Челик Рака Planer Сечилото BQLZR

DEN 483.00
DEN 643.68
-25 %
Количина на стоки

2 Pieces 182x44mm Високо-јаглероден Челик Тешки Рака Planer Сечилото Сребро 2x Високо-јаглероден Челик Соголени Рака Planer Сечилото Дрво Алатка 44mm 44mm Високо-јаглероден челик Рака Planer Сечилото 44mm Planer Blade Planer Сечилото
Карактеристики :
1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;
2.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана.
3.Е применливо : дрво трим, индивидуални DIY, дрво грубо планирање, фино планирање, како и други аспекти на дрвени процес на производство.
4.Направени од високо-јаглероден челик, необложени, tartness и издржливи.
5.44 mm сечилото ширина, добра замена за вашиот рендисалки.
Спецификации :
Материјал : Висок-јаглероден челик
Боја : Сребрена
Бренд име : BQLZR
Големина : 182 x 44mm/7.17 x 1.73"(L x W)
Тежина : 288g
Безбедносни инструкции :
1. Жилети трајно затворени во една кертриџ или домување со помалку од 2mm на сечилото изложени.
2. На перки производ не користиме за луѓе под 18 години.
3. Објектот е само за индустриски сечење/гравирање, не се опасни член
Пакетот вклучува :
2x Рака planer сечилото

Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Број На Модел На:
Други
is_customized:
Yes
Употреба:
Дома, DIY
Тип:
Рака Алатка Делови
боја:
Сребро.
Големина:
182 x 44mm/7.17 x 1.73(L x W)
R

Тие исто така купуваат со овој производ