.

.

100ml На hydrographics activator За Хидрографски Activator Вода Трансфер Печатење Филм Activator хидрографски филм activator

100ml На hydrographics activator За Хидрографски Activator Вода Трансфер Печатење Филм Activator хидрографски филм activator

DEN 701.00
DEN 815.52
-14 %
Количина на стоки


100ml На hydrographics activator За Хидрографски Activator Вода Трансфер Печатење Филм Activator хидрографски филм activator
Хидрографски Вовед :
Вода трансфер печатење /Хидрографски технологија Може пренесување на модели на различни материјали како метал ,стакло ,керамика ,пластика ,особено итн ,постојат hundres на модели ,како махагони ,мермери и jade текстура и се чини како природна ,Хидрографски зачувате за печатење плоча бесплатно ,лесен за работа и да се направи печатење толку фенси
Activator се користи на ПРАЗНО вода трансфер печатење филм, погоден за празно некој PVA филм. Висок квалитет activator, да ви помогне да се поправи вода база мастило на филмот.
Со нашите activator, ние може да се заштити вашиот вода база мастило од топи во водата!!!
Алатки :
1, инк-џет печатач со пигмент мастило;
2, Трансфер филм.
3, Activator а и Б
Activator О : за Да се поправи на вода пренос мастило
Activator Б : Да liquefy филмот.
Методи На Работа
Activator се користи на ПРАЗНО вода трансфер печатење филм, погоден за празно некој PVA филм. Висок квалитет activator, да ви помогне да се поправи вода база мастило на филмот.
Со нашите activator, ние може да се заштити вашиот вода база мастило од топи во водата!!!

Број На Модел На:
На activator
Бренд Име:
einkshop
Тип:
Други
јачина:
100ml Activator На
боја:
транспарентен & clear
Користење Област:
пластика, метал, керамика, дрво, камен
hydrographics activator:
hydrographics activator
хидрографски филм activator:
хидрографски филм activator
вода трансфер печатење activator:
вода трансфер печатење activator
вода трансфер печатење филм activator:
вода трансфер печатење филм activator
R

Тие исто така купуваат со овој производ