.

.

Оригиналниот Јапонија Хумор W802 Лемење Железо Замена Дел Керамички Грејач Core Ултра-трајни Греење на Елемент Внатрешната Топлина Тип

Оригиналниот Јапонија Хумор W802 Лемење Железо Замена Дел Керамички Грејач Core Ултра-трајни Греење на Елемент Внатрешната Топлина

DEN 806.40
Количина на стоки


Најдобро Продаваните Лемење Алатки и Материјали, ве молиме посетете ги овие линкови :
Руските купувачи ве молиме наведете вашето име и презиме! Полно име е вашето име + татково име + презиме.
Потекло : Јапонија
Хумор производи се познати во Јапонија. Хумор има напредна технологија на производство, квалитетот на производот е извонредност, трајни, која е друга ниска цена производи може да не одговараат.
Напомена : Овој производ е заменливи керамички грејач за да ги собере за Хумор W802 лемење железо. Ние нудиме 3 options за да ја одберете, тие се 60 W, 80 W, 100 W, ве молиме изберете моделот што го сакате.
Сите слики се вистински фотографии : Забелешка за испораката :
Превозот време за многу земја, нормално е 7 - 39 работни дена (Русија 10 - 60 работни дена, Бразил 25-80
работни денови), освен празници. Сепак кои превозот модел ќе го изберете, ве Молиме да ни веруваат. Ние ќе го избере најдобриот превозот модел и испрати објектот во рок од 2 дена (освен празници) по потврди вашата исплата. Ќе добиете пакет во времето.
Треба да биде одговорен за плаќање на царинските давачки и јасно царинската ако постојат тарифи.
Answer : ___________________________ NOTE :
БИЛО КАКВА ШТЕТА ВО ТЕКОТ НА ИНСТАЛАЦИЈАТА НЕ Е НАША ОДГОВОРНОСТ И НЕ СЕ ПОКРИЕНИ СО ГАРАНЦИЈА. ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ЈА КОМПАТИБИЛНОСТА ПРЕД ДА КУПИТЕ.
Повратни информации : Ние ќе се потрудиме да ви остави поттикне позитивни повратни информации во шоуто на благодарност за вашата набавка. Ако поради било која причина постојат било какви прашања поврзани со нашите производи или на нашите услуги ве молиме да се направи обид да се допрат до нас, така што ние може да го реши ова прашање за вас. Повратни информации е најважната предност на Aliexpress на продавачот, а ние се стремиме да имаат совршен повратни информации од секој клиент. Па така, ако нешто не е по ваш вкус ве молиме да ни даде шанса да се направат нештата десно.

Број На Модел На:
Хумор-802
is_customized:
Yes
Употреба:
Дома, DIY
Тип:
Други
Име:
Хумор Лемење Керамички Грејач
R

Тие исто така купуваат со овој производ