.

.

Champagen Дами дерби капи коса fascinators фенси пердув оркестарот свадба покаже жените headwear на косата чешли додатоци SYF232

Champagen Дами дерби капи коса fascinators фенси пердув оркестарот свадба покаже жените headwear на косата чешли додатоци SYF232

DEN 369.12
Количина на стоки

Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин опис детали 1) Champagen Дами дерби капи коса fascinators фенси пердув оркестарот свадба покаже жените headwear на косата чешли додатоци SYF232 Употреба 2)Партија капи, покажуваат капи,булчински коса додатоци,свадба fascinator,настан headwear,Повод headdband,кралската ascot fascinators 3) Avaliable бои боја на слонова коска,црна,бела,црвена,розова,turquiose,жолта, кралска сина,светло сина,marron,сива,топла розова,виолетова,champagen,магента,лаванда,зелен,портокал,морнарица, ние може да се меша бојата за вас ,само оставете порака на која боја и колку ви треба кога ќе цел,ако тоа не забелешка на мешавина боја,ние ќе брод по случаен избор се меша,благодарение ве Молиме да одберете бои од подолу боја шема,забелешка боја број кога ќе цел,ние ќе брод за вас
Ве молиме проверете подолу за да видите повеќе сродни или слични предмети

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Косата Чешли
Пол:
Жените
Материјал:
Лен
Број На Модел На:
SYF232
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Новина
Големина:
Approx 20cm
avaliable боја:
повеќе боја
is_customized:
Yes
Употреба:
свадба,забава,повод,црква,саем, коктел,раси,покажуваат,танц,новите полесно,вечера
R

Тие исто така купуваат со овој производ