.

.

Kongsheng Harmonica Торба Kongsheng10 Дупки Diatonic Блуз Harmonica Случај 3pcs 7pcs Блуз Харфа Устата Орган Музички Инструменти Копче

Kongsheng Harmonica Торба Kongsheng10 Дупки Diatonic Блуз Harmonica Случај 3pcs 7pcs Блуз Харфа Устата Орган Музички Инструменти

DEN 576.00
DEN 719.52
-20 %
Количина на стоки


Pls забелешка : 1. Торба не ги вклучуваат harmonica 2. Ако се купат повеќе од 3pcs diatonic harmonica на едно време, на сина кеса натоварени со 3pcs diatonic haronica може да бидат испратени за бесплатно, без потреба да го поставите цел, само оставете порака за нас, ви благодариме. 3. Ако се купат повеќе од 8pcs diatonic harmonica на едно време, црна кеса натоварени со 7pcs diationic harmonica може да бидат испратени за бесплатно, без потреба да го поставите цел, само оставете порака за нас, ви благодариме.
Големината на торба за натоварени 3pcs harmonica : Околу 12.5*11.5*4cm 7pcs harmonica : Околу 22*14*4cm
Следниве неколку совети за грижа за вашиот harmonica :
1. Немојте да пиете леплива, тешки пијалаци пред играње.
2. Чувајте ги вашите harmonica во кутија или во некои други чисто место ако не се игра.
3. Исплакнете ја устата и, се мијат рацете, или четкање на забите, ако е потребно, пред да се игра harmonica.
4. Допрете го вашиот harmonica надвор нежно по игра, прислушување од вишокот на плунка - дупки надолу.
5. Не дозволувајте другите да игра вашата harmonica - освен ако тоа е некој што не ми пречи бакнување.
6. Чувајте ги вашите harmonica подалеку од топлина или директно сонце.
7. Не се мијат твоето harmonica со топла вода, алкохол или други хемикалии.
Гаранција За Квалитет :
Нашите КК тим ќе ги провери секој производ и секој пакет пред пратката, бидете сигурни дека секоја цел е добар со точни тон, атрактивни звук и совршена изведба. Бидете сигурни дека нашите клиенти се задоволни со секој инструмент и делови поврзани.
Царинската Декларација :
Ние ќе се пријават помалку од 10 ДОЛАРИ за нашите производи. Општо земено, вие нема да плати данок. Понекогаш царинската ќе се отвори пакетот и го вреднуваат производот. Ние ќе се обидеме да им помогне на нашите потрошувачи да добијат производи со целосно искуство.
Враќање & Наплата :
Ако не сте задоволни со нашите производи, pls се врати во рок од 30 дена за замена или враќање на пари (вратени производи треба да биде не се оштетени во оригинално пакување). Pls контактирајте со нас пред да се врати. За штета или загуба, ние нема да им даде целосна наплата. Купувачот треба да се плати за враќање на пратката.
Повратни информации :
Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас. Pls се обиде да потрае неколку минути за да го напуштите вашиот позитивен фидбек. Ако не сте задоволни со нашите производи или услуги, не двоумете се да контактирате со нас пред да замине вашите негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се обиде да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти.

Тон:
C
Број На Модел На:
Kongsheng Harmonica Торба
Изговорот Метод:
Diatonic
Полињата За Материјал:
Phosphor Бронза
Бренд Име:
KONGSHENG
Број на Копчиња:
Никој
Број на Забива:
10
Тип:
.
Маска Материјал:
.
Тело Материјал:
.
R

Тие исто така купуваат со овој производ