.

.

Црна 10.1 Инчен за Digma CITI 1802 3G ES1061EG таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer панел Бесплатен превозот

Црна 10.1 Инчен за Digma CITI 1802 3G ES1061EG таблет компјутер осетлив на допир екран стакло digitizer панел Бесплатен превозот

DEN 401.00
DEN 422.40
-5 %
Количина на стоки


Ако треба да ја промените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас пред да се плати.благодарам многу
Ние сигурно ќе ве остават Позитивен Фидбек откако испорака е потврдено
. Секој екран е тестиран пред превозот и 100% работи;Поправка/Замена на стари, скршени, испукана,оштетени погрешни допир.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.
Нашите цени не вклучуваат било тарифи или други даноци;
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно да ме контактирате
Гаранција & Враќање :
Ви благодариме за вашата голема поддршка и доверба на нашите производи, ние имаме многу строга
контрола на квалитетот на системот, така што ние имаме многу мал дефект стапка.)
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Кредитна Картичка , Paypal , и така натаму
Превозот :
Ние Брод на Светот
Со цел да се обезбеди дека корисниците можат нормално да се инсталира на употребата на нашите производи
Пред пратката, ние ќе ги детектира овој производ
Повеќето предмети ќе брод во рок од 2-4business денови на плаќање примени.
Јас ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно поскоро .Напомена :
Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer. повратни информации
2 Меѓународен транспорт понекогаш може да предизвика производот штета или производ неуспех
Ако најдете таков проблем, ве молиме да не го прават спорот ,
реши преку нашата електронска пошта или телефонски повици; ние ќе бидеме тука за вас во секое време!. ,, кога ќе пополнување вашиот информации како купувачот, така што курир може испорака на вашите предмети навремено и лесно.Ние нудиме илјадници екран на допир digitizer.
Сепак, ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме следете ги овие упатства :
1 Како одговорни продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем. Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци.Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет. Ве молиме љубезно ве молиме оставете ни го вашето точно име и презиме (особено купувачот од RU ) & Телефон Бр. (Ако постои било каква штета во транзит, можете да го испратите ова видео како доказ за спорот. ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.За мулти-објект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираат.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги pls се земе една минута за да ни остави (5 ѕвезди) повратни информации ,
ние навистина ќе го ценат тоа
(3 ѕвезди) или Неутрален повратни информации нема да се реши било каков проблем или ви донесе никаква корист од тоа право?
Така ни дава шанса да ги реши проблемите пред да го направат тоа .Кога ќе ја доби пакет ,ве молиме да направи видео, дека кога ќе го отворите пакет.
Ве молиме, напишете ја вашата точни и детални адреса и вашиот телефонски број да се
обезбеди испорака на време.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена.

боја:
само допир на екранот, екран со алатка
Бренд Име:
QVK
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
R

Тие исто така купуваат со овој производ