.

.

MC68B50 MC68B50DW MC68B50DWR2G SOP28 10PCS/МНОГУ aliexpress

MC68B50 MC68B50DW MC68B50DWR2G SOP28 10PCS/МНОГУ aliexpress

DEN 786.00
DEN 864.00
-9 %
Количина на стоки

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на Daninter електронски ко.ограничен ≡≡≡≡≡ ако не можете да најдете стоката која треба во нашата продавница,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви даде понуда. Новиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на вашата земја,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации. Следење информации на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се провери овде : www.17track.net/en 1 *сосема нов објект како на слика *Преполна со меур торба и Картон 2 * Производство само најдобро за широка потрошувачка и да се обезбеди највисок квалитет е можно. * Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност 3 *Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како `ДАР` со пониска вредност.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. *ние ќе брод предмети, како е можно поскоро откако ќе се прими плаќањето. 4 *Aliexpress Безбедност на плаќање нема да се ослободи од плаќање на нашата сметка до откако ќе ги примите цел, па pls не грижете се, ќе ја изгубите вашите пари ! *Ако одлучите да го купите, Pls ја платите вашата цел навремено, тогаш можеме да се подготви и да брод вашата предмети брзо,ви благодариме! 5 *ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее.затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас,pls остави добар фидбек до нас ако се задоволни со нашите производи и *Политика на Враќање *Нашите Гаранција *Можете Задоволство е нашите #1 Целта! *100% задоволство гаранција! *Тоа е нашата заложба да бидете сигурни дека сте 100% задоволни со вас да купите *ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.Ние сме повеќе од среќни да одговориме на сите прашања кои ги имате. ≡посакуваме среќен шопинг , добредојдовте во следната посета≡

Број На Модел На:
MC68B50 MC68B50DW MC68B50DWR2G SOP28 10PCS/МНОГУ
Бренд Име:
D
Употреба:
Општа Намена
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Теорија:
esp8266 TSOP IC НОВИ ЧИП
Заштита На Функција:
SSOP TSSOP QFP СОП SOIC
Контакт Оптоварување:
QFN PLCC TQFP BGA НАТОПИ
Напон:
power module communication
R

Тие исто така купуваат со овој производ