.

.

Haimeikang Нови Зголеми Цвет Чипка Tiaras Круни Headband Црна Гроздобер Лолита Стил Велигден Девојки Фестивал Жените Коса Додатоци

Haimeikang Нови Зголеми Цвет Чипка Tiaras Круни Headband Црна Гроздобер Лолита Стил Велигден Девојки Фестивал Жените Коса Додатоци

DEN 164.00
DEN 218.88
-25 %
Количина на стоки


Големина:
Free size
Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Акрилик,Полиестер
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Бренд Име:
Haimeikang
Број На Модел На:
TV4628
Тип:
Hairbands
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Флорални
Големина:
fit most people
Материјал:
Ткаенина/Смола/Пена Цвет
Стил:
Гроздобер/Сладок/Мода/Плажа/Партија
Тип:
Жените Венец Headdress
Пол:
Жените/Дама/Жени/Девојки
квалитет:
Висок
Is_customized:
Yes
Сезоната:
Пролет/Лето/Есен/Зима
Повод:
Партија/Подарок/Матурска/Топката/Фестивал
R

Тие исто така купуваат со овој производ