.

.

1PCS 4cm 3.5 g VIB Риболов Мами Bionic Мамка Риба Тешко Мамка Бас Вибрации Намамат Crankbait Риба Бас Мамка BKK Куки WS-73

1PCS 4cm 3.5 g VIB Риболов Мами Bionic Мамка Риба Тешко Мамка Бас Вибрации Намамат Crankbait Риба Бас Мамка BKK Куки WS-73

DEN 110.00
DEN 151.20
-27 %
Количина на стоки


1 1. Продавница поддршка за мали трговија на големо
2. Продавница добредојдовте Капка превозот клиенти во продавница да се купи
3. Продавница за сите нови и стари клиенти мала количина на големо концесии
4. Ако имате намера да соработуваат, се чувствуваат слободни да ме контактирате
5. Ако примате какви било проблеми со производот, ве молиме слободно да контактирате со мене, јас ќе се реши за вас
6. НАШИТЕ ќе обезбеди квалитетни услуги за сите корисници

Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Позиција:
Река,Поток,Резервоар Езерцето,Езеро
Бренд Име:
takunmi nongchao
Број На Модел На:
WS-73
R

Тие исто така купуваат со овој производ