.

.

АУ столче Назад Ѓубре Носителот Висат Отпадоци Кеса Ѓубре Чување на Ѓубре Сад Автомобил Отпад Кутии за Чистење Алатки

АУ столче Назад Ѓубре Носителот Висат Отпадоци Кеса Ѓубре Чување на Ѓубре Сад Автомобил Отпад Кутии за Чистење Алатки

DEN 74.00
DEN 112.80
-34 %
Количина на стоки


Карактеристики Направен од висок квалитет на Оксфорд материјал, издржлив да ја користите.Може да се користи во автомобил, дом, канцеларија, итн Прилагодливи стегне ременот, според побарувачката на вредноста за виси на потпирачи за глава Дното со Велкро дизајн, повеќе погодно за депонија ѓубре надвор Големина : 7" X 15". Може да се стави сите видови на мали ѓубре и работи во Sunerly Ѓубре Торба ? Еластична врвот отворање работи добро да се задржи сè внатре.Перат.Лесно да се чисти
Производ Димензии : 12 x 18 x 38 cm опис на Производот
Sunerly Универзален Автомобил Возило Задното Седиште Потпирачи За Глава Кеса Ѓубре
Sunerly автомобил ѓубре торба помага да се претвори автомобил ѓубре во погодност.
Имајте ѓубре надвор од кат и подготвена да се фрли, со IPELY автомобил ѓубре торба.
Направен од висок квалитет на Оксфорд со изградба и атрактивен дизајн го прави вашиот автомобил никогаш не се толку Чисти.
Детали Продукции :
1) Висок квалитет на Оксфорд материјал, перат, трајни производи за употреба
2) Може да се користи во автомобил, дом, канцеларија, итн
3)Прилагодливи стегаат ременот за да виси на потпирачи за глава
4) Дното со Велкро дизајн, лесно да се отвори за празнење
5) Големина : 7" X 15";. Имајте видови на мали ѓубре и работи во внатрешноста.
Пакетот Вклучува
1x Автомобил Кеса Ѓубре
Не Мало Пакет
1.Ние прифаќа Pay Pal само.
2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Pay Pal.
3.Плаќањето мора да се примени во рок од 7 работни дена од аукција затворање.
4.Ние брод на вашиот e Bay или Paypal адресата. Ве молиме бидете сигурни дека вашата e Bay и Paypal адресата е точно пред да плаќаат.
1.Ние брод на вашиот e Bay или Paypal адресата. Ве молиме бидете сигурни дека вашата e Bay и Paypal адресата е точно пред да плаќаат.
2.Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден од денот кога го примиле исплата.
3.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори;
4.Објектот ќе биде испорачуван Воздух Mail од Австралија.
Ние брод на пакет рок од 1-3 дена по уплатата примена.
Испорака обично треба 5-8 дена.

боја:
Црна
Бренд Име:
faroot
Број На Модел На:
JMQP10329
Структура:
Монтажа На Ѕид
Тип:
складирање кофа
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
oxford материјал
Обликот:
како Слика
R

Тие исто така купуваат со овој производ