.

.

HATOLY Случај За Xiaomi Redmi Забелешка 5 Про TPU & Пластични Оклоп Случај За Xiaomi Redmi Забелешка 5 Индиската Верзија Пластични Солиден Маска

HATOLY Случај За Xiaomi Redmi Забелешка 5 Про TPU & Пластични Оклоп Случај За Xiaomi Redmi Забелешка 5 Индиската Верзија Пластични

DEN 163.00
DEN 196.32
-17 %
Количина на стоки


[ Број На Модел ] : Случај За Xiaomi Redmi Забелешка 5 Про
[Материјал] : Направен Од Висок Квалитет Со Силиконска + Пластика
[Функција] : 2 во 1 + Dual Layer Оклоп + Anti-удар Маска + Потпирачот
[Функција] : Назад Заштита Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Answer : ___________________________ Note :
Овој случај е за Индиската Верзија!!!
Овој случај е за Индиската Верзија!!!
Овој случај е за Индиската Верзија!!!
Ве Молиме Внимание
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број ,Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме одберете ( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail )
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Бренд Име:
HATOLY
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
xiaomi
дизајн:
бизнис
Големина:
For Xiaomi Redmi Note 5
Компатибилен Модел:
За Xiaomi Redmi Забелешка 5 / Забелешка 5 Про
Материјал:
Висок Квалитет Со Силиконска & Пластика
боја:
Црна,Сина,Зелена,Портокалова,Розова,Виолетова,Црвена,Бела
Стил:
бизнисот,модата
Карактеристики 1:
Анти-удар,Потпирач,Анти-намалувањето
Продажбата на начин:
трговија на големо и на мало
одговара за толпата:
девојка момче жени мажи Mulheres femmes дан Homens Hombres hommes garoto
Карактеристики 2:
Анти-намалува,Anit-нечистотија
R

Тие исто така купуваат со овој производ