.

.

30PCS/Многу Златна Боја Алуминиумски Цвет Pendant Шарм Со Кристал Шарм Приврзоци За DIY Накит

30PCS/Многу Златна Боја Алуминиумски Цвет Pendant Шарм Со Кристал Шарм Приврзоци За DIY Накит

DEN 127.00
DEN 151.68
-16 %
Количина на стоки


Бренд Име:
BFQ
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Цвеќиња
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
B706
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
R

Тие исто така купуваат со овој производ