.

.

Западен каубој појас Кинески правец на цинк легура водечките кожен појас човек класичен луксузни belt4.0

Западен каубој појас Кинески правец на цинк легура водечките кожен појас човек класичен луксузни belt4.0

DEN 413.00
DEN 475.20
-13 %
Количина на стоки

Западен Каубој Појас Тока Метал Златен Орел како Лета Цинк Легура Појас Тока за Мажи Гроздобер Срцето Тока за Жени

Тип На Објект:
Појаси
Тока Должина:
5.5 cm
Број На Модел На:
0033
Појаси Материјал:
Метал
Појас Ширина:
3.8 cm
Бренд Име:
CHICCHERRY
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Тока Ширина:
9.6 cm
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
Цинк Легура
боја:
антички сребрен
Sutiable:
Мажите Момче
Стил:
западниот појас тока
Техника:
позлата
is_customized:
Yes
Обликот:
Срцето
користат за:
Појаси
Тока:
западниот појас тока
R

Тие исто така купуваат со овој производ