.

.

18x24mm јасно galss вода капка форма шише шишенцето pendant шарм сакаат pendant со сребро,злато,бронза метал јамка 1800258

18x24mm јасно galss вода капка форма шише шишенцето pendant шарм сакаат pendant со сребро,злато,бронза метал јамка 1800258

DEN 408.00
Количина на стоки


18x24mm јасно galss вода капка форма шише шишенцето pendant шарм сакаат pendant со сребро,злато,бронза метал јамка 1800258
За Бесплатен Превозот
Производи со Бесплатен Превозот налепница уживаат нула трошоците за превозот на определена област, вклучително и во производи опис. Обично се нудат на меѓународниот воздухопловната за Бесплатен Превозот и вашиот пакет ќе пристигне во рок од 25-45 days of being испраќаат . Ве молиме не понуда, ако не сте во можност да ги прифати нашите превозот политика. Или ве молиме изберете Препорачана Превозот, Стандард Превозот со дополнителни трошоци.
Повратни информации
Вашата повратна информација по купување од нас, е добредојден.
Ако не?т задоволни со купувањето од нас, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа нормално. Ако имате било какви се жали, во однос на ништо за нас, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние сме подготвени да нуди решенија. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации без да комуницира со нас. Благодарение толку многу!

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
Г-Ѓа Иконскиот
Шарм Тип:
Цвеќиња
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
1800258
Материјал:
Стакло
R

Тие исто така купуваат со овој производ