.

.

Компатибилен со мастило кертриџ за Брат LC237 LC235 LC 237 235 За Брат MFC-J4120 MFC-J4620

Компатибилен со мастило кертриџ за Брат LC237 LC235 LC 237 235 За Брат MFC-J4120 MFC-J4620

DEN 578.00
DEN 672.00
-14 %
Количина на стоки


Compatble мастило кертриџ за Брат LC237 XL LC235 XL со Австралија верзија чип
Кертриџ модел : За брат LC237 XL LC235 XL
Компатибилен печатач :
Кертриџ со ЧИП погоден за пазарот Област : Австралија
Пакет содржина :
4 PCS Б.К/C/M/Y компатибилни, мастило кертриџ со целосна мастило

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Брат
Бренд Име:
YOTAT
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
За Брат LC237XL LC235XL
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Брат
боја:
c, m, y, k
Обоени:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ