.

.

1pcs Нови Стилови Кристал Косата Игли Barrettes Двоен Лист Кристал Hairgrips Коса Клип Додатоци Накит За Жените Девојка Подарок

1pcs Нови Стилови Кристал Косата Игли Barrettes Двоен Лист Кристал Hairgrips Коса Клип Додатоци Накит За Жените Девојка Подарок

DEN 63.00
DEN 114.24
-45 %
Количина на стоки

ATT : 1. Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали. 2. Ве молиме дозволено 1-3мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме. 3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
ZLDYOU
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
FJ5021
Тип:
Barrettes
боја:
роуз злато позлатен
соодветни видови:
подароци , партија , свадба накит ,
За луѓето:
Девојка , жени
Големина:
за 61*10*45mm
Обликот:
Двоен Лист
накит:
косата клип, шноли за коса, barrettes, headwear
Коса:
Hairgrips коса додатоци за жени
R

Тие исто така купуваат со овој производ