.

.

11 светилка 80 см 39 инчен 40 инчен LED светло бар LCD ТЕЛЕВИЗОР осветлување директно надолу тип светлина бар универзална ТВ светилка бар.

11 светилка 80 см 39 инчен 40 инчен LED светло бар LCD ТЕЛЕВИЗОР осветлување директно надолу тип светлина бар универзална ТВ

DEN 1048.00
DEN 1103.52
-5 %
Количина на стоки


11 светилка 80 см 39 инчен 40 инчен LED светло бар LCD ТЕЛЕВИЗОР осветлување директно надолу тип светлина бар универзална ТВ светилка бар.

Бренд Име:
UNIMASOW
Број На Модел На:
798mm x 19mm
Пакет:
No
Тип:
LED светлото ленти
Производи Статус:
Акции
Должина:
798mm x 19mm
LED КОЛИЧИНА:
11pcs
Светилка мушка напон:
3V по честички
R

Тие исто така купуваат со овој производ