.

.

G2RL-2-5VDC два отворени и две блиски 8A 8-пински DC5V моќ реле

G2RL-2-5VDC два отворени и две блиски 8A 8-пински DC5V моќ реле

DEN 259.00
DEN 259.20
-0 %
Количина на стоки


Големина:
1PCS, 5PCS
Употреба:
Авто
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
G2RL-2-5VDC
Бренд Име:
OKWK
Напон:
standard
Заштита На Функција:
Стандард
Теорија:
Стандард
Контакт Оптоварување:
Стандард
R

Тие исто така купуваат со овој производ