.

.

380V 15000W DN40 1-1/2 BSP Машки 201 од не ' Рѓосувачки Челик Глава & Цевка Електричен Бојлер Елемент За Резервоарот

380V 15000W DN40 1-1/2 BSP Машки 201 од не ' Рѓосувачки Челик Глава & Цевка Електричен Бојлер Елемент За Резервоарот

DEN 796.80
Количина на стоки

Материјал : 201 Од Не ' Рѓосувачки Челик Глава & Цевка
Votage : 380 V
Моќност : 15000 W
Должина : 500mm
Цевка Надворешниот Дијаметар:8мм
Конекција Тема : DN40,1-1/2" BSP
Применува : Соларни бојлери, Воздухот извор на топлинска пумпа за греење,резервоарот за Вода, Котел, Испаруваат машина за греење
Секој обид За 1 КОМПЈУТЕР!
Ние, исто така, имаат и други соодветни производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

R

Тие исто така купуваат со овој производ