.

.

6pcs/set 1/4 инчи S2 Легиран Челик Крстот месо тело Електрични Screwdrivers Комплет 150mm Должина Магнетни Хексадецимален 3мм/4mm/4.5 мм/5mm/6mm Окно

6pcs/set 1/4 инчи S2 Легиран Челик Крстот месо тело Електрични Screwdrivers Комплет 150mm Должина Магнетни Хексадецимален 3мм/4mm/4.5

DEN 212.00
DEN 228.00
-7 %
Количина на стоки


Описи :
Оние кои Долго за Крстот Шрафцигер Делови се направени од S2 легиран челик што е
најчесто се користи материјал во хардвер со висока цврстина.
Магнетни делови може да биде цврсто фиксирани на screwdrivers.
Спецификации :
Материјали : S2 легиран челик
Тип на Глава : за Крстот Глава
Должина на Шрафцигер : 150mm
Тип на месо тело : Хексадецимален
Кол. на месо тело : 6.35 mm / 1/4"
Количина : 6 Компјутери
Вкупна Должина : 150mm/5.9"
Хексадецимален месо тело Ширина : 6.5 mm/0.26"
Вратило Кол : 3мм/0.12",4mm/0.16",4.5 мм/0.18",5mm/0.2",6mm/0.24"
Пакети :
1 x 3 PH1 Шрафцигер Битови
1 x 4 PH1 Шрафцигер Битови
1 x 4.5 PH1 Шрафцигер Битови
1 x 4.5 PH2 Шрафцигер Битови
1 x 5 PH2 Шрафцигер Битови
1 x 6 PH2 Шрафцигер Битови

Бренд Име:
alloet
is_customized:
Yes
Тип:
Моќ Алатка Делови
Материјали:
S2 Легиран Челик
тип на глава:
Крстот Глава
Должина на Шрафцигер:
150mm
Тип на месо тело:
Хексадецимален
Месо тело дијаметар:
6.35 mm/ 1/4
Објектот Количина:
6Pcs
вкупна должина:
150mm/5.9
Хексадецимален Месо Тело Ширина:
6.5 mm/0.26
вратило големина:
3мм/4mm/4.5 мм/5mm/6mm
R

Тие исто така купуваат со овој производ