.

.

GSOU СНЕГ Зима Мажите е Долга цевка руно Ски Чорапи Термички Отворено возење Велосипед фудбал трчање Аикидо Кампување Спортски Чорапи

GSOU СНЕГ Зима Мажите е Долга цевка руно Ски Чорапи Термички Отворено возење Велосипед фудбал трчање Аикидо Кампување Спортски

DEN 844.00
DEN 1407.36
-40 %
Количина на стоки


GSOU СНЕГ Зима Мажите е Долга цевка руно Ски Чорапи Термички Отворено возење Велосипед фудбал трчање Аикидо Кампување Спортски Чорапи

Големина:
M
Бренд Име:
Gsou Снег
Спорт Тип:
Аикидо
Пол:
Мажи
Црево На Висина:
Чорапи
Прст-одделени:
No
Сезоната:
Зима
Користи:
Скијање,Сноубординг,Велосипедизам,Кампување,Трчање,Јога
Функција:
Имајте Пријатна/Дише
Материјал:
Руно чорапи
Пол:
Мажи/Жени/Деца(Момчиња и Девојчиња)
Име:
GSOU СНЕГ Скии Чорапи
Ткаенини:
46% Акрил,30% Руно,13% Најлон,9% Полиестер,2% Spandex
01:
ски чорапи
02:
Термички Ски Чорапи
R

Тие исто така купуваат со овој производ