.

.

HANMI RCP2-SRA4R прецизност минијатурни електрични цилиндри им помогнам на стап Оригиналниот

HANMI RCP2-SRA4R прецизност минијатурни електрични цилиндри им помогнам на стап Оригиналниот

DEN 20160.00
Количина на стоки


HANMI RCP2-SRA4 R прецизност минијатурни електрични цилиндри им помогнам на стап Оригиналниот
RCP2-SRA4 R Серија Топката Завртка Слајд Линеарна Модули со Високи Перформанси Серво Мотори
Ефективна удар : 70mm (За други детали од мозочен удар и да доведе, ве молиме контактирајте со сервисот)
Вкупната големина : 174.5*45*95mm (должина, ширина, висина)
Навој дијаметар : 8mm
Завртка доведе : 5mm
Максимална удар : 25kg (хоризонтална) 9kg (вертикална)
Брзина : 1~250mm/s

Тип:
Други
Број На Модел На:
RCP2-SRA4R
R

Тие исто така купуваат со овој производ