.

.

20 Парчиња/многу 2.5 Коса Лакови Најлон Headbands За Деца Девојки Шик рачно изработени Обичен Лента Слоеви Лакови Hairbands Коса Додатоци

20 Парчиња/многу 2.5 Коса Лакови Најлон Headbands За Деца Девојки Шик рачно изработени Обичен Лента Слоеви Лакови Hairbands Коса

DEN 513.00
DEN 684.00
-25 %
Количина на стоки

Клиенти од Бразил треба да оставите порака да ни дадете вашиот 11-цифрениот CPF како вашите сопствени потреби за тоа.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор. Така на квалитетот е загарантирана. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.
Боја : Normaly нашата пакет е секоја боја 2 компјутери во една многу ,Ако сте посебни барање за боја,pls да ни оставите порака, кога ќе се стави на ред,Благодарам.
Предводен од тим на високо посветен и мотивиран група на поединци ние сме цврсто фокусирана на потребите на нашите клиенти. Подготовка на Време : ние треба 5-10 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
Ние се реализира најголем дел од успехот на клиентите. На пример, ако сте биле во Гвам, Puerto Rico, може да држава Гвам, порторико во земјата дел. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка .
Топло Совет :
1. Во исто време, ние, исто така, ја прифатите дојдовен примерок обичај. Но вие не треба да ја потврдите вашата боја внимателно пред да го купат.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.
мини лакови за коса
Име на производ : 20 Парчиња/многу 2. Обезбеди висок квалитет на производи со најдобра цена.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
*Цел број
*Предметот е SKU број
*Сликата на неисправни монистра. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви даде ПОПУСТ за вашата следна цел. Бесплатен Превозот За Светот
3.што ти е гајле за се она што го правиме!
Се обезбеди со : Коса, Лак,headband,губење на бендот,косата клипови за коса,декорација,hairgrips, цвет barrette,лак бенд,итн. и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка.
Atten : ние не може да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.5" Коса Лакови Најлон Headbands За Деца Девојки Шик рачно изработени Обичен Лента Слоеви Лакови Hairbands Коса Додатоци.
Chengna е коса додатоци производител од 2003 година. Кутии и воени адреси (APO, FPO) не може да биде донесено.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. APO/FPO/DPO Превозот
Ние се извинуваме што P.

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
HD-1612171
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Бренд Име:
CN
Материјал:
Полиестер
Headwear:
Коса Додатоци
Headband:
Лак
hairband:
најлон headband
лак headband:
headband со лак
лак hairband:
еластична hairband
hairband со лак:
лента лак hairband
најлон headband со лак:
коса поклон најлон headband
најлон коса додатоци:
еластична најлон headband
деца најлон headband:
децата најлон headband
тен најлон headband:
коса додатоци со еластичен
R

Тие исто така купуваат со овој производ