.

.

10x40mm фацетирани столб сина lapis,виолетова стап камен pendant шарм DIY накит наоди материјали 1800253

10x40mm фацетирани столб сина lapis,виолетова стап камен pendant шарм DIY накит наоди материјали 1800253

DEN 432.00
Количина на стоки

20 Мин.Цел Износ Слободни DHL/EMS превозот за цел погоре 200 USD
10x40mm фацетирани столб сина lapis,виолетова стап камен pendant шарм DIY накит наоди материјали 1800253
За Бесплатен Превозот
Производи со Бесплатен Превозот налепница уживаат нула трошоците за превозот на определена област, вклучително и во производи опис. Обично се нудат на меѓународниот воздухопловната за Бесплатен Превозот и вашиот пакет ќе пристигне во рок од 25-45 days of being испраќаат . Ве молиме не понуда, ако не сте во можност да ги прифати нашите превозот политика. Или ве молиме изберете Препорачана Превозот, Стандард Превозот со дополнителни трошоци.
Повратни информации
Вашата повратна информација по купување од нас, е добредојден.
Ако не?т задоволни со купувањето од нас, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа нормално. Ако имате било какви се жали, во однос на ништо за нас, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние сме подготвени да нуди решенија. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации без да комуницира со нас. Благодарение толку многу!

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Етнички
Број На Модел На:
1800253
Приврзоци Тип:
Solitaire
Бренд Име:
Г-Ѓа Иконскиот
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Столб
R

Тие исто така купуваат со овој производ