.

.

Srjtek За Huawei Чест 4C LCD Дисплеј Панел на Допир за Digitizer Целосна Собранието 5.0 G Игра Мини CHC-U01 CHC-U03 CHC-U23

Srjtek За Huawei Чест 4C LCD Дисплеј Панел на Допир за Digitizer Целосна Собранието 5.0 G Игра Мини CHC-U01 CHC-U03 CHC-U23

DEN 767.00
DEN 902.40
-15 %
Количина на стоки


Опис : 1. Оваа стока е замена на екранот ,а не на телефон 2. На овој линк е вклучуваат : Екран ;збир на Алатки;На Лепило 3. 100% Нови & 100% Тестирање И Во Штркот & Силна Пакување & Брза Испорака & Следење На Број
Напомена :
1.Изборот на "LCD Само" или "Без Рамка ", што значи оваа стока вклучуваат : LCD со екран на допир, но без рамка ;"LCD Со Рамка ", што значи тоа е екран на допир и LCD екранот и со тоа рамка
2.Копија стоката е нова стока ,многу поевтини;Оригиналната стока исто како и екранот на телефонот
3. Ве молиме проверете со вашиот модел на телефон ,не го купи погрешно 4. Ако екранот може да работи добро ,ве молиме оставете ни 5 ѕвезди posotive повратни информации,доколку стоката не може да работи добро ,ве молиме да не ни остави негативни преглед.ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот

боја:
Без Рамка Црна, Без Рамка Бела, Без Рамка Злато, Со Црна Рамка, Рамка Со Бела Боја, За Со Рамка Злато
Бренд Име:
srjtek
Резолуција На Екранот:
1280x720
Екранот:
> 3
Број На Модел На:
За Huawei Чест 4C
LCD Комплет:
Yes
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Големина:
5.0 inch
Број На Модел На:
За Huawei Чест 4C
боја:
Црна/Бела/Злато
време на испорака:
1-2 работен ден
statu:
Тестирање Пред Превозот
функција 1:
за Г Игра Мини
функцијата 2:
за Чест 4C lcd
Функција 3:
за CHC-U23screen
Употреба 1:
за CHC-U01 стакло
R

Тие исто така купуваат со овој производ