.

.

1set Компатибилен pgi-1600 pgi-1600xl мастило кертриџ за canon MAXIFY MB2060/MB2360 печатач

1set Компатибилен pgi-1600 pgi-1600xl мастило кертриџ за canon MAXIFY MB2060/MB2360 печатач

DEN 566.40
Количина на стоки

Опис На Производот
PGI-1600 Висок Принос компатибилен за . Производот Не ОЕМ Нема Боја За употреба во Мастило волумен C-PGI1600 XL Б.К PGI-1600 XL Б.К Црна Canon MAXIFY MB2060/MB2360 38ml C-PGI1600 XL C PGI-1600 XL C Синозелена 14ml C-PGI1600 XL М PGI-1600 XL М Магента 14ml C-PGI1600 XL Y PGI-1600 XL Y Жолта 14ml
Пакување & Испорака
Пакување : најголемиот дел неутрален пакување, боја, големина на пакување и прилагодено за пакување ( слободен прилагодено дизајн на пакување )
Превозот : 3-5 дена по потврди на плаќање.
Рок на плаќање : L/C, D/A, D/P, T/T ,Western Union, Money Gram, Paypal
Цена мандат : ФОБ Zhuhai Кина
Нашите Услуги
Предност и Услуга
1. Конкурентна цена ќе добиете цена помош која ја зачувате до 70%.
2. Нашата компанија е во печатач потрошен бизнис за повеќе од 22 години. имаме најдобрите зрели техника.
3. Нашата фабрика е кој може да обезбеди целосна серија Мастило, Тонер кертриџ и други додатоци. Ние може да ги задоволи вашите барања за кој било производ е можно .
4. Ние и ветуваме на било прашања мора да бидат responsed во рок од 24 часа. Остануваме за поддршка на најдобра услуга.
Компанијата Информации
Месечна излез на 8,500,000 парчиња од мастило касети
Месечна излез на 700,000 компјутери на тонер касети
Супериорен квалитет на печатење, може да се спореди со ОЕМ
Брзо и Точни олово време
Задоволителна по-продажбата на услугата
Исклучителна R&D тим

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
PGI-1600 1600XL
Обоени:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ