.

.

27pcs Универзална Радијатор Притисок Тестер за Полнење Вакуум Тип Coolling Систем за Полнење Coolant Чистка/Рефил Кит Алуминиум Потрајни

27pcs Универзална Радијатор Притисок Тестер за Полнење Вакуум Тип Coolling Систем за Полнење Coolant Чистка/Рефил Кит Алуминиум

DEN 6065.00
DEN 6384.00
-5 %
Количина на стоки

Опис на производот Универзална Радијатор Притисок Тестер & Вакуум Тип Coolling Систем за Полнење Овој мајстор за полнење е мултифункционален комплет за радијатор притисок тест,проверка на истекување, вакуум чистка и рефил coolant. Комплет вклучува радијатор тест капа е погоден за повеќето популарни возило. Содржина :
#0 – Термометар.
#1 – Притисок тестирање пумпа со мерач.
#2А – Конектор R123/R124 (црна боја).
#2 B – Конектор R123/R125 (сина боја).
#3 – Мерцедес Бенц (W123, W126, W124, W201)/ГМ
(BUICK)/ЏИП.
#4 – Peugeot/Субару/Chrysler/Акура/ГМ (Нова, Спектар,
Спринт)/Мицубиши/Nissan/Mazda/Тојота/Infiniti/ГЕО/Suzuki/
Isuzu /Мерцедес Бенц.
#5 – Хонда/Тојота/Suzuki/Мицубиши/Chrysler/Акура/Lexus.
#6 – Мерцедес Бенц (ML-Класа, W163, W164), генетски модифицирани (Achiva,
Skylark, Големата СУМ 1992-2002).
#7 – Volvo/SAAB/Фунта/Citroen/Рено/ФИАТ/АЛФА/ЏИП/
MINI.
#8 – "ФОЛКСВАГЕН" (Vento, T4, Passat -1996, Голф, Златица, Sharan).
#9 – AUDI (A4, A5, A6)/BMW345/ "ФОЛКСВАГЕН" (Passat 1997-2002)/
Порше (Cayenne).
#10 – BMW (E46, E36, Е34, E39, E38, E32, E90).
#11 – AUDI/ "ФОЛКСВАГЕН".
#12 – Ford Mondeo/International/Land Rover/ "Опел" /Ssangyong
Мотор.
#13 – Мерцедес Бенц (C-Класа, E-Класа, S-Класа, W140,
W220, W124, W210, W211, W215, W216, W221, R230).
#14 – Ford Mondeo/Focus/C-Max 03.
#15 – Mazda (M3).
#16 – Мерцедес А Класа(W168).
#17 – BMW E60/E63/E64/E65.
#18 – "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 1.8 T/2.8.
#19 – Toyota RAV4, PREVIA.
#20 – SAAB.
Ако нарачате повеќе од 10pieces, Pls се чувствуваат слободни да контакт;
Се надеваме дека може да биде најдобра услуга за вас!
Превозот Ние брод на нашите алатки за целиот свет. Генерално, објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по расчисти исплата се примени. Ве молиме двојно проверете ги вашите податоци,ние не сме одговорни за било испорака поради неточни или undeliverable адреса.
Политика на враќање Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Сите предмети ќе бидат внимателно селектирани и пакувани во добра состојба. Ние нудиме 3 дена мртов на пристигнување замена гаранција од денот на приемот. Купувачот сноси на враќање превозот надомест, и ние ќе mail замена на нашиот цена по добивањето на врати објектот. Замена или рефундирање ќе биде издаден на примени предмети.
Контактирајте со нас зависи од нашето задоволство на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме да ни остават сите 5 ѕвезди активни повратни информации. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации. Ние би сакале да работат со вас за да го реши секој проблем

Тип На Објект:
Моторот Нега
Објектот Ширина:
41cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
9.0kg
Објектот Должина:
50cm
Име На Модел:
UT
Специјални Функции:
радијатор притисок тестер
Бренд Име:
UTOOL
Објектот Висина:
11cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ