.

.

5 Наклон за Еднократна употреба Sterilized Тетоважа Трајна Шминка Пенкало Машински Игли Бајонет Порта Совети за Веѓа усна Eyeliner

5 Наклон за Еднократна употреба Sterilized Тетоважа Трајна Шминка Пенкало Машински Игли Бајонет Порта Совети за Веѓа усна Eyeliner

DEN 313.00
DEN 351.84
-11 %
Количина на стоки

5 Наклон за Еднократна употреба Sterilized Тетоважа Трајна Шминка Пенкало Машински Игли Бајонет Порта Совети за Веѓа усна Eyeliner
Опис : 1 : Кертриџ игла совет и едно време conjoined дизајн ,лесна употреба. 2 : Тетоважа игла Независни блистер пакување повеќе здравје и безбедност. 3 : Оваа тетоважа игла употреба 316 Медицински нерѓосувачки челик needlepoint челик цврстина и добра боја брзо; 3 : за Еднократна употреба тетоважа игли, лесен за употреба и да го замени.; 4 : Вграден-во 316 пролет скалабилност е силна; 5 : Вграден-во фитинг фиксна картичка слот за долго време да се користи игла нема да се лулаат; 6 : Игла устата модел со тетоважа слични secant игра магла не е ограничено 7 : Со игла работа може да заштеди време и да се намалат болката целосно; 8 : Со игла може да се одржи за десет минути држи жито supercilium тело областа боење технологија; 9 : Ова е нашата компанија различни игли веѓа тетоважа машина. Кертриџ игла димензии : Должина : 59mm Ширина : 10мм Модел : 5 Падина Пакување : 10 Парчиња Кертриџ Игли

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
700S-G 5 Падина
Бренд Име:
CHUSE
R

Тие исто така купуваат со овој производ