.

.

3-фаза Цврста Состојба Реле РБС AC-AC 100AA на Текст 80-250V AC Load 24-480V AC

3-фаза Цврста Состојба Реле РБС AC-AC 100AA на Текст 80-250V AC Load 24-480V AC

DEN 1386.00
DEN 1823.52
-24 %
Количина на стоки


3-фаза Цврста Состојба Реле РБС AC-AC 100 AA на Текст 80-250 V AC Load 24-480 V AC Име на Производ 3-фаза Цврста Состојба Реле Модел BEM3-100 AA на Текст 80-250 V AC Load 24-480 V AC Оптоварување Тековната 100 A Контрола Тековна DC3-25m A Dielectric Сила 2500 VAC Исклучување Време 10m S Упатства за Работа LED Пакет 1 PC
Следните лист е на 3-фаза цврста состојба реле модел за повикување, можете да кликнете на десното модел да се најде specificaiton. Контрола Методот Модел Влезен Напон Излезниот Напон DC-AC 3-32 V DC 24-480 V AC 3-32 V DC 24-480 V AC 3-32 V DC 24-480 V AC 3-32 V DC 24-480 V AC 3-32 V DC 24-480 V AC 3-32 V DC 24-480 V AC AC-AC 80-250 V AC 24-480 V AC 80-250 V AC 24-480 V AC 80-250 V AC 24-480 V AC 80-250 V AC 24-480 V AC 80-250 V AC 24-480 V AC 80-250 V AC 24-480 V AC

Теорија:
цврста состојба реле
Број На Модел На:
BEM3-100AA
Употреба:
Општа Намена
R

Тие исто така купуваат со овој производ