.

.

20 компјутери БЛАГОСЛОВ Среќен Девојка 4.5 виножито Навиваат Коса Клип Цвет Овошје Hairbow 30

20 компјутери БЛАГОСЛОВ Среќен Девојка 4.5 виножито Навиваат Коса Клип Цвет Овошје Hairbow 30

DEN 685.00
DEN 806.40
-15 %
Количина на стоки


~~~~ОПИС~~~~
Вие сте наддавање за поставување на 20 Компјутери убава Навиваат коса лакови. Тие се супер забава. Пролетта навиваат лакови се направени од 7/8" печатење и 1.5" сребрена страна grosgrain панделки. Сите краеви се затворени за да се спречи од протриване. Мерка за 4.5" долго. Таквите мила лакови може да се носи секојдневно. Во прилог на 1.78 " single prong Алигатор Клип , ве Молиме видете на сликата. Можете да изберете ги од Број 1 до Број 54 лакови покаже како на сликата. Сите објекти од пушите, пет-бесплатна работилница. Ве молиме имајте во предвид : бои може да се разликува малку од фотографијата. Trustful Бренд - Прекрасна Бренд алигатор клип

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
благослов
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Viscose,Микрофибер
Тип:
Косата Панделки
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Девојки
R

Тие исто така купуваат со овој производ