.

.

трговија на големо 100pcs/многу DS2Y-S-DC6V 1А 8feet реле

трговија на големо 100pcs/многу DS2Y-S-DC6V 1А 8feet реле

DEN 5568.00
Количина на стоки


трговија на големо 100pcs/многу DS2 Y-S-DC6 V 1А 8feet реле

Заштита На Функција:
Запечатени
Теорија:
цврста состојба реле
Извор На Енергија:
DC
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Употреба:
Општа Намена
Број На Модел На:
DS2Y-S-DC6V
Напон:
6V
R

Тие исто така купуваат со овој производ