.

.

Sorbern 2018 Нови 12cm Висока Пета Чевли Stiletto Црни Чевли Жените со тек на коленото Средината на Бедрото Долги Чизми Жените Плус Големина 36-46

Sorbern 2018 Нови 12cm Висока Пета Чевли Stiletto Црни Чевли Жените со тек на коленото Средината на Бедрото Долги Чизми Жените

DEN 5136.00
Количина на стоки


Сите чевли се направени-за ред,па ние треба 5-7 работни обработка дена да се направи чевли за вас.
Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.
За екстра големи чевли, тоа треба подолго време на процесот,ве молиме да се прошири цел превозот време за нас по цел.
Обичај сјајна стп и пвц достапни.
Сопствени бои на располагање;
Обичај чизми нога мерење на располагање;
Обичај црна/црвена/ единствена достапни;

Чевли Големина:
36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46
Бренд Име:
SORBERN
Горниот Материјал:
PU
Подигнете Висина:
Со тек на Коленото
Затворање Тип:
Zip
Подигнете Тип:
Основни
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Број На Модел На:
12cm-2
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Со Платформи:
No
is_handmade:
Yes
Обвивка Материјал:
PU
Вратило Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Патент
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Сопствени Материјали:
на располагање
сопствени бои:
на располагање
Европа големина:
36-46
Чевли Единствена Боја:
Црна/Црвена/Голи
Пета Висина:
12CM
R

Тие исто така купуваат со овој производ