.

.

10pcs Шарм срцето најдобар пријател за заклучување 14*15mm Тибетската Сребро Позлатен Приврзоци Антички Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски

10pcs Шарм срцето најдобар пријател за заклучување 14*15mm Тибетската Сребро Позлатен Приврзоци Антички Накит Одлуки DIY рачно

DEN 103.00
DEN 109.92
-6 %
Количина на стоки

Драги Наши, Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал,од 8 Февруари до 23 Февруари и да продолжи со испорака на 24 Февруари .Ви благодариме за вашиот разбере. Драги пријатели, Welcom да ,ако ова е вашиот прв пат да ја посетите нашата продавница,ве Молиме прочитајте ги следниве информации пред да го поставите цел,ви благодарам.

Бренд Име:
si xiang
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Срцата
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Други
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
R

Тие исто така купуваат со овој производ