.

.

10pcs/многу Тиара Кристал Круна Headband За Деца Девојки Коса Додатоци Принцеза Крштевка Крштевањето Headbands Занает трговија на Големо

10pcs/многу Тиара Кристал Круна Headband За Деца Девојки Коса Додатоци Принцеза Крштевка Крштевањето Headbands Занает трговија

DEN 629.00
DEN 715.20
-12 %
Количина на стоки

Ви благодариме. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со мене за ова.
* Јас обично го користат само epacket за мали цел да се САД,Тоа е слободно за НАС.
* Големина? кругот за 36cm.
* Боја на избор?Ве молиме да се стави на вашата боја на избор во полето за белешки на продавачот на исходот.
* Ние внимателно ја испита сите елементи пред превозот и пакет нив внимателно,Па тие да пристигнат безбедно до вашиот дом,Реконструкцијата се прифатени на предмети кои беа испратени во грешка,Контактирајте со нас веднаш штом ќе го добиете вашиот пакет за да ги врати.
* Додадете мојата продавница до вашите омилени продавници,може да се добие време 1 купон за 10% попуст,Порака мене да добиете купонот откако сте го направиле тоа.
~~Дали имате било какви тековната coupns на располагање?Да,јас не.
~~Можете да coontact нас од страна на оставајќи ни порака на aliexpress или e-mail на нас,Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
* Цел над $180,Слободни DHL/ФЕДЕКС,Таа треба за 3-10 дена .
~~Повратни информации?
* Ние го сакаме повратни информации,јас во голема мера ќе го цениме вашите повратни информации,добри и дури и не се толку добри,ве Молам да ми помогне да се разбере, ако вашиот, не се добри среќни,Па јас може да го направи тоа подобро за вашата следниот пат.Или ние брод се меша бои за вас.
* Јас ќе брод ставки на вашиот aliexpress адреса,ве Молиме бидете сигурни дека тоа е точно.
~~Превозот?
* Јас обично користам Кина пост за мали цел,Таа треба 12-40 дена.
~~Дополнителни политики
* Ние не може да гарантира "вистинска боја",Ние се обидуваме и да се направи evry напор за да се опише објекти да се направи вашето купување одлука полесен еден,Бои на набљудувачите не секогаш се покажуваат иста или боја многу recived,Еден од нашите предмети,ве Молиме контактирајте со нас пред купување,Ова е прашање за боја варијации.
~~што е вашата моментална обработка на време?
* Сите набавка ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по уплата.
* I с имате професионална слика која го покажува нашиот производ е добро.Јас може да понуди забава за вашето следно купување,Порака мене, за повеќе информации.
* Ако треба да имате некоја цел од страна на одреден датум,Раш наредби?Ве молиме купување на изразат испорака,Изразат испорака е загарантирана од страна на курирската служба DHL.
* Бесплатен превозот во светот од Кина,Но некои земји.
* Голема цел попуст?Да,јас не, Цел повеќе $180,Слободни DHL/ФЕДЕКС .
-
-
~~Плаќање?
* Ние обично accpet плаќање преку Paypal,ве Молиме бидете сигурни дека ми даде точно превозот адреса.
Поврзани Функција 1artificial ткаенина цвеќиња за коса бебе headband Related Функција 2chiffon цвеќиња за девојка коса додатоци за коса accessories Related Функција 3 DIY headbands цвеќиња материјали зима цвеќе на големо за коса bows Related Функција 4wholesale мини букет цвеќе Валани Цвеќиња материјали за headband Related Функција 5wedding цвеќиња за бебе девојка headbands за коса clips Related Функција 6material цвеќиња разубавувањето за бебе девојка headbands Related Функција 7craft цвеќиња глави за деца коса додатоци за women Related Функција 8silk цвеќиња за коса додатоци од дворот за коса clip Related Функција 9shabby шик ткаенина цвеќиња најголемиот дел цвет издувам за бебе коса accessories Related Функција 10large цвеќиња DIY цвеќиња материјали за жена свадба цвеќиња.

Големина:
item as picture show
Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
K9
Материјал:
Најлон
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Headband
Поврзани функција 1:
Новороденче Девојки Коса Додатоци Headbands
Поврзани функција 2:
Занает Бебе Девојки Headband Коса Лакови За Коса
Поврзани функција 3:
Трговија На Големо Рачно Изработени За Бебе Headband
Поврзани функција 4:
Headbands За Жените Бебе Headbands
Поврзани функција 5:
Цвет Headband Девојки Headbands Бебе Headband
Поврзани функција 6:
Бебе Девојки Headbands Корејски Коса Додатоци
Поврзани функција 7:
коса додатоци за жени
Поврзани функција 8:
Бебе Коса Додатоци За Девојки Коса Додатоци
Поврзани функција 9:
Деца Коса Додатоци Еластична Венчиња
Поврзани функција 10:
венчиња за жени
R

Тие исто така купуваат со овој производ