.

.

BACHASH Голема Големина Нови 2018 Лето се Облекуваат Секси Везови Bodycon Партија Фустани Плус Големина Завој Фустан XL XXL XXXL Vestido Фустани

BACHASH Голема Големина Нови 2018 Лето се Облекуваат Секси Везови Bodycon Партија Фустани Плус Големина Завој Фустан XL XXL XXXL

DEN 912.00
DEN 1519.20
-40 %
Количина на стоки


откако ќе знаете вашето тело мерења,консултирајте се со Големината на Табелата на производот страници за вистински објект мерења
за да се утврди која големина ти треба да ги купите. 1 Големина на Табелата, Големина на Градите Ширина(см) Половината Width(cm) должина на Здолниште(cm) XL 101 86 79 XXL 111 96 80 XXXL 121 106 81
*Овие листи се за повикување само. Одговара може да се разликуваат во зависност од конструкцијата, материјали и производителот.

Големина:
XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Декорација:
Вез
Стил:
Секси & Клуб
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
Молив
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Половината:
Природни
Бренд Име:
BACHASH
Сезоната:
Лето
Деколте:
Slash вратот
Број На Модел На:
BF170115
Шаблон Тип:
Флорални
Големина:
XL XXL XXXL
R

Тие исто така купуваат со овој производ