.

.

10 Мулти Мастило Касети за Брат LC103XL MFC-J470 J475 J650 итн.

10 Мулти Мастило Касети за Брат LC103XL MFC-J470 J475 J650 итн.

DEN 971.00
DEN 1103.52
-12 %
Количина на стоки


10 PCS компатибилни, мастило кертриџ со чипови за LC103 за Брат MFC-J6520 DW /J6720 DW /J6920 DW итн.
4 x Црното Компатибилни, Мастило Кертриџ со чип за LC103 Б.К. (20 ML)
2 x Синозелена Compati ранливите Мастило Кертриџ со чип за LC103 C(13 ML)
2 x Магента Compati ранливите Мастило Кертриџ со чип за LC103 M(13 ML)
2 x Жолта Compati ранливите Мастило Кертриџ со чип за LC103 Y(13 ML)
За Брат DCP-J152 W (НИ) За Брат MFC-J245 /J285 DW /J450 DW /J470 DW /J475 DW За Брат MFC-J650 DW /J870 DW /J875 DW За Брат MFC-J4310 DW /J4410 DW /J4510 DW /J4610 DW /J4710 DW За Брат MFC-J6520 DW /J6720 DW /J6920 DW итн.
Печатач модели не можат да бидат наведени целосно или ажурирани во времето, ве молам, ве молиме проверете кај нас.Ви благодариме!
***Печатач Модел во Северна Америка .
Ве молиме бидете сигурни дека оригинален кертриџ код е LC103 додека купување,ви благодариме!
Во Врска Со Пакетот :
Пластична кеса+без кутија
(се продаваат поединечно во запечатен пакети )
Белата кутија, неутрална боја кутија, Клиент сопствен бренд кутија се исто така достапни,
ве молам оставете ме порака. Цената е различен!
I. Ние Брод на Светот (некои земји и APO/FPO исклучени).
Ве молиме бидете сигурни да имате точно превозот адреса на исходот. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
II.Предмети ќе се испраќаат преку воздухопловната од Кина во рок од 1 до 3 работни дена по приемот на плаќање
(освен викендите и официјалните празници) олово-време ќе се 10-25 работни дена во зависност од ефикасноста на локалните поштата.
Ве молиме да биде љубезно малку трпеливи и да не контактирате доколку објектот не беше примен по 25 работни дена.
III.Превозот услуга обезбедена од страна на EMS,DHL Fedex,UPS-от или други курир исто така е достапен тука за итни потреби.
Ве молиме ни e-mail, доколку е потребно.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ние не се во согласност со 30 дена гаранција за враќање на парите. Ако има промени во вашиот ум ,за да можете да се вратите неотворена и неискористени предмети назад кон нас, за целосно враќање на средствата. Ве молиме имајте во предвид Купувачот мора да плати за враќање поштарина.Ако објектите се користат и отвори, ние го задржуваме правото да го одбие наплата барање. Ако 30 дена поминаа, клиентот е должен да се јавите на нашите Aliexpress услуга за понатамошна помош.
Ве молиме не објавуваат ништо назад пред да се јавите на нашите Aliexpress сервисот. Ќе се добие единствен матичен Бр. (за да се стави на пратката)неопходни за признавање врати стоката, како и забрзување на процесот за решавање на проблемот. Доказ за објавување секогаш треба да се добијат ,ние го задржуваме правата за да не издаде наплата ако купувачот не ја следат нашата политика на враќање.
Би сакал да ги информира сите купувачи дека ние сме посветени на satisfication на нашите клиенти и да се обидат да обезбедиме најдобро ниво на услуга. Ако објектот ќе пристигне и не работи добро, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во најрано време.

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
МАСТИЛО НАЧИН
Компатибилен Бренд:
Брат
Број На Модел На:
LC103
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
Брат
Обоени:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ