.

.

1pc Модерна Бела Marbled Вазна Геометриски Облик на Бела Керамички Цвет Вазна Tabletop Носителот Home Office Декорација, 14/19/29/33cm

1pc Модерна Бела Marbled Вазна Геометриски Облик на Бела Керамички Цвет Вазна Tabletop Носителот Home Office Декорација, 14/19/29/33cm

DEN 787.00
DEN 959.52
-18 %
Количина на стоки


1pc Бела Marbled Вазна Геометриски Облик на Бела Керамички Цвет Вазна Биро Tabletop Носителот Home Office Декорација
Модерен дизајн, стилски вазна, совршена за домашни и канцелариски декорација.
Материјал : Керамички
Големина : ве Молиме погледнете на производ слики
Пакет се вклучени : 1 парче цвет вазна(без растенија)
Ве молиме проверете ја големината пред место со цел, ви благодарам многу!

Број На Модел На:
HDHP355
Материјал:
Керамички & Порцелански
Големина:
M
Стил:
Модерна
Функција:
Tabletop Вазна
Пакет Се Вклучени:
1 парче вазна
R

Тие исто така купуваат со овој производ