.

.

5Pairs Накит Мода Обетки За Жените Мешана боја Природен камен Обетки

5Pairs Накит Мода Обетки За Жените Мешана боја Природен камен Обетки

DEN 1595.00
DEN 1752.00
-9 %
Количина на стоки


Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Earring 2.Earring Големина : прибл 30ММ 3. Состојба : 1mm=0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm 4.Материјал>> : Кристал,Камен,Метал 5.Боја>> : Како што е прикажано во слика(Мешавина Боја) 6.Единица Количина>> : 5 пар /БРОЈ 7. Производ Состојба>> : Нова

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Нови
is_customized:
No
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Бренд Име:
linlidada
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Капка Вода
CAPM:
15-25days(Слободни)
DHL:
3-7days(20$)
R

Тие исто така купуваат со овој производ