.

.

3pieces 29mm Ретро Цинк Легура Круг Сребро Облека Декоративни Цвеќиња Копчиња Шарм Pendant DIY на Коса и Накит Додатоци

3pieces 29mm Ретро Цинк Легура Круг Сребро Облека Декоративни Цвеќиња Копчиња Шарм Pendant DIY на Коса и Накит Додатоци

DEN 108.00
DEN 136.80
-21 %
Количина на стоки


Материјал : цинк легура
Тежина : Околу 23g/торба
Количина : 3 парчиња/Торба
Состојба : 100% Сосема Нов

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
PJ292
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
noverty
Шарм Тип:
Цвеќиња
Материјал:
Метал
R

Тие исто така купуваат со овој производ