.

.

COLORFISH Класичен Круг Намали Свадба Прстен NSCD SONA Solitaire Ангажман Прстен 925 Sterling Silver Мода Bijoux Прстен

COLORFISH Класичен Круг Намали Свадба Прстен NSCD SONA Solitaire Ангажман Прстен 925 Sterling Silver Мода Bijoux Прстен

DEN 2250.00
DEN 3213.60
-30 %
Количина на стоки

modname=ckeditor
Главната Diamond Материјал : Sona Симулирани Дијамант Главниот Дијамант Големина : 6.5 mm (1 Карат) Главниот Камен Облик : Тркалезна Намали Камења Поставка : Prong Дијамант Јасност : АКО Дијамант Боја Одделение : D : D-E Главниот Камен Боја : Јасно Бела Свадба Ангажман Булчински Прстен Метал : Вистински Солидна 925 Фунта Сребро Позлата : Platinum Позлатен / Жолто Злато Позлатен / Розово Злато Позлатен Камења : Висок Квалитет Создадени Дијамант Крај : Високо Полиран Сите камења се прицврстени со Prong Амбиент. Не лепат се Гаранција за Квалитет

Прстен Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
9mm
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
QYAENG0016
Бренд Име:
COLORFISH
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Компатибилност:
Парична казна
Функција:
моден прстени
R

Тие исто така купуваат со овој производ