.

.

Мотоцикл Интегрирани LED Опашка Светлина се Претвори Сигнал Кочница Светлина За KAWASAKI ZX6R ZX6RR Z750S 2005-2006 ZX10R 2006-2007

Мотоцикл Интегрирани LED Опашка Светлина се Претвори Сигнал Кочница Светлина За KAWASAKI ZX6R ZX6RR Z750S 2005-2006 ZX10R 2006-2007

DEN 1512.00
DEN 1680.00
-10 %
Количина на стоки


942
945
100% Сосема Нов
Боја Како Слики
Материјал : ABS Пластика
Слик прикажана е точно објектот ќе добиете
Погодни За :
KAWASAKI ZX6 R ZX6 RR 2005 2006
KAWASAKI ZX10 R 2006 2007
Kawasaki Z750 S 05-06

Бренд Име:
JFGRACING
Wattage:
Light
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
R

Тие исто така купуваат со овој производ