.

.

Meike МК-6D2 Про Батеријата Зафат Изградена-во 2,4 GHz Далечински Контролер за Контрола на снимање Вертикална-снимање Функција за Canon 6D II

Meike МК-6D2 Про Батеријата Зафат Изградена-во 2,4 GHz Далечински Контролер за Контрола на снимање Вертикална-снимање Функција

DEN 3839.52
Количина на стоки

Функција Карактеристики :
1.Со вертикални-снимање функција,камерата е најдобар избор за портрет на снимање.
2.Двојно издржливост.
3.Две ЛП-E6 N/ЛП-E6 литиум-јон батерии може да beused.
4.Дизајн на повеќе копчиња за повеќе удобен операција.
5.Одлична слој направен со топ-класа гума,која може да ви донесе совршено чувство и да биде добро за вашето здравје.
6.Миг-копчиња,професионални коло дизајн,топ-класа увезени електронски прекинувачи,брзо индукција за континуирано фотографирање со не водат за исчезнати
7.2.4 GHz безжична канал кој.
8.Далечински управувач за камера shutter од 100 метри.
9.Sipport заклучување на екранот со функцијата.
10.Поддршка за заклучување на екранот режим.
11.Користи ниско-енергетски LCD екран.
12.Тајмерот може да се постави одложување време,времето на изложување,временскиот интервал и бројот на снимки.
Пакетот Вклучува : 1. МК-6 DII Про батеријата контрола 1. Далечински контролер 1.Прирачник Забелешка : Не се вклучени батеријата Тежина : Батеријата зафат(Не се вклучуваат на батеријата) : 270g Далечински comtroller : 30g Пакет : 400g Пакет Големина : 6.1*3.5*4.9 инчен Ако имате било какви прашања на оваа точка,ве молиме контактирајте со продавачот.

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Voking
Компатибилен Камера Бренд:
CANON
Модел:
МК-6D2 Про
R

Тие исто така купуваат со овој производ