.

.

5 Парчиња DC12V 80Amp Автомобил SPST Автомобилската Реле 4 Pin 4 Жици се Подигнат Socket

5 Парчиња DC12V 80Amp Автомобил SPST Автомобилската Реле 4 Pin 4 Жици се Подигнат Socket

DEN 799.20
Количина на стоки


Опис :
- Висок квалитет SPST релеи.
- 4 Pin 4 Жици Се Подигнат Штекер.
- 12 Volt 80 amp 4-prong релеи.
Спецификација :
- Материјал : Пластика
- Номинална напон : DC12
- Номинална струја : 80 A
- Реле контактот големина : Прибл 25мм*25mm
Пакетот Вклучува :
5 Парчиња 4 Pin Релеи.
5 Парчиња 4 Жици Се Подигнат Socket
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см)
Ве молиме проверете ја големината на мерење и на сликата внимателно, пред да се изврши плаќање.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере,ви Благодарам.

R

Тие исто така купуваат со овој производ