.

.

BOOMBLOCK 12*50 Автомобил на Карбонски Влакна Налепници За Peugeot 307 206 Џип Форд Фокус 2 3 ФОЛКСВАГЕН Поло, Голф 4 5 7 Touran T4 T5 Додатоци

BOOMBLOCK 12*50 Автомобил на Карбонски Влакна Налепници За Peugeot 307 206 Џип Форд Фокус 2 3 ФОЛКСВАГЕН Поло, Голф 4 5 7 Touran

DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %
Количина на стоки


Должина : 30*127cm
Слики :

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Бренд Име:
BOOMBLOCK
Објектот Должина:
127cm
дизајн:
Цртан филм
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Модел:
На Тоа Етикетата
категорија:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
Објектот Ширина:
30cm
Материјал Тип:
Јаглерод Влакна
Име На Модел:
TQZ
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0inch
R

Тие исто така купуваат со овој производ