.

.

BomHCS Унисекс Смешно Кул Поврзана Брада Beanie Рачно Изработени Зима Топла Маска Шапка Капа Партија Ски

BomHCS Унисекс Смешно Кул Поврзана Брада Beanie Рачно Изработени Зима Топла Маска Шапка Капа Партија Ски

DEN 647.00
DEN 719.04
-10 %
Количина на стоки

Материјал : акрилни влакна
Количина : 2 buc (beanie + брада)
Капа големина : една големина
Пакет : opp вреќа
Внимание :
1. Подготовка на Време : ние треба да се подготви вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден. 2-3 работни дена.
2.Шапка може да имаат боја разлика пред различни прикажува
3.овој објект е направен од страна на страна,постоењето на заеднички е нормален феномен.
4.овој објект е направен од страна на мајка ми и тетка,100% рачно изработени ,тие се многу тешко да ги направи.
5.објектот е уникатен за вас во светот. тоа, исто така, многу топло за вашата и во зима.

Бренд Име:
BomHCS
Материјал:
Акрилик,Волна
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Стил:
Новина
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
18F-317MZ1
Тип На Објект:
Skullies & Beanies
R

Тие исто така купуваат со овој производ