.

.

CNBTR ER20 Продолжување Род Тип На 10мм Моторни Вратило Collet Чак Носителот Toolholder ЦПУ Струг Мелничката Дел

CNBTR ER20 Продолжување Род Тип На 10мм Моторни Вратило Collet Чак Носителот Toolholder ЦПУ Струг Мелничката Дел

DEN 592.00
DEN 871.20
-32 %
Количина на стоки


Тип НА ER20 Продолжување Род 10мм Моторни Вратило Чак Носителот CNC Мелничката ER20 Продолжување Род 6mm Моторни Вратило Collet Чак Носителот ER20 Продолжување Rod Motor Вратило Collet Карактеристики :
1.Секој производ е единствен Производство Дел Број етикета на внатрешниот пакет кој докажува тоа е квалификуван,кои вклучуваат Дел Број,Број на Моделот и инспекција датум информации;
2.Ако имате било какви прашања во врска со објектот,ве молиме да ни обезбеди Производство Дел Број за проверка,профитот ќе биде загарантирана.
3.ТОЈ директно род тип collet продолжување рачка, се справи со телото е релативно долга, погоден за длабока дупка обработка.
4.Се користи за моторни Род Продолжување,може да го замени вежба клип,со ER collet совршен натпревар за сите видови на права месо тело tools.
5.Надворешниот дијаметар на прачка и во други делови на род може да се отстранат со прецизност мелење, која може да се елиминира дебаланс и зголемување на стабилноста на сечење.
Спецификации :
Материјал : 40 CR
Боја : Сребро & Црна
Погоден Чак : ER20
Нут Тип : Вид На
Род Дупка Кол : 10мм
Род Дијаметар : 25mm
Бренд име : CNBTR
Големина : 56.5x33.7mm/2.22x1.32inch(L x Кол)
Тежина : 196g
Пакетот вклучува :
1 x Моторни Вратило Collet

Бренд Име:
CNBTR
Број На Модел На:
ER20 Моторни Вратило Collet
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Материјал:
40CR
боја:
Сребро+црна
Погоден Чак:
ER20
Нут тип:
Тип На
Род Дупка Кол:
10мм
Род дијаметар:
25mm
Големина:
56.5x33.7mm/2.22x1.32inch(L x Dia)
R

Тие исто така купуваат со овој производ