.

.

BELAWAN 2017 Најновите 925 Sterling Silver Монистра Тропски морска ѕвезда & Морска Школка Pendant Шарм ги Собере Оригиналните НА Белегзии

BELAWAN 2017 Најновите 925 Sterling Silver Монистра Тропски морска ѕвезда & Морска Школка Pendant Шарм ги Собере Оригиналните

DEN 614.00
DEN 877.44
-30 %
Количина на стоки


Опис на производот ID : 7082
Име : Европската 925 Sterling Silver Шарм За Нараквици & Накит за Жените DIY Накит Големина : 2.3 см*1cm Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во opp Вреќа

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BELAWANG
Објектот Тежина:
about 3g
Надворешниот Дијаметар:
2mm
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
PY1yj427
Објектот Форма:
Морска Ѕвезда & Море
боја:
Сина
Обликот:
Морска Ѕвезда & Море
Стил:
Тренди/мода/прекрасна
Повод:
Партија,Годишнина, Подарок, Weding ,Партија,ангажман
Број На Модел На:
PY1yj427
Материјал:
925 Sterling silver
R

Тие исто така купуваат со овој производ